DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Gumovo-korkový materiál

Výber kategorie:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Cork-Rubber underlayment rolls Tichá podlaha na dlhé roky?

Gumovo-korková podložka pod laminát zabezpečuje výbornu zvuko a teploizoláciu pre všetky druhy plávajucej podlahy. Výborne pohlcuje úderové a vzduchové zvuky ktore sa širia v priestore počas použitia podlahy, preto vznika pocit pohodlia. Efektivne vyrovnáva drobné nerovnosti základu pod stanovene krytie, zväčšuje odolnosť a dlhovekosť. Podlaha je tichšia, teplejšia a prijemnejšia. Izolačné podložky z prirodného korku pod laminát nemá dátum spotreby a preto zaručujeme že bude služiť dlhšie ako podlaha.

Hľadáte najlepši materiál pre zateplenie?

Korkové plyty sa vyrábaju na základe korkového granulátu a rôznych druhov gumových zmesi neoprena, silikona a poliuretána. Ziskany materiál je elastický, odolný voči olejom, paliv, plynov a množstvu iných chemických látok. Používa sa ako zatepľovaci materiál pre vyrobenie vložiek pre auta, poľnohospodárske auta a priemysel.

Sheet of Cork with Rubber Používate gumové podložky pre montáž konpozičných podláh?

Pre tých, kto pracuje z podlahamy, pripravili sme gumové distančné podložky, ktroré ponúkame v 4 štandartných verziach. Pre výrobu používame vysokokvalitný gumový materiál z výberového granulátu a poliuretanovej spojovacej látky. Dystančné podložky z gumy sa používaju pri stavbe a montáži športových drevených podláh, čo zabezpečuje tvrdosť a elastickosť. Použiva sa aj pri montáži drevených alebo kompozičných teras.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti