DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korkové granule na umelú trávu

Budúcnosť ihrísk: Prečo je korkový granule pre umela trava na futbal nenahraditeľný?

Korok v granule pre umela trava na futbal je ekologickým a prírodným plnivom, ktoré sa stáva čoraz populárnejším! V časoch, keď rezygnujeme so syntetických granulátov, korkový granulát ako alternatíva na umelou trávou je najlepšou voľbou. Korok v granule je certifikovaná, legálna voľba, ktorá zaručuje udržateľný rozvoj a sústredí sa na najvyššiu kvalitu pre umela trava na futbal.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Skutočná revolúcia na futbalových ihriskách! Jediný v svojom druhu korok v granule na umely travnik

Korok v granule na umely travnik na ihrisko vďaka svojej zvýšenej hustote a váhe sa nepremiešťuje vetrom medzi stebielkami trávy. To znamená, že tento špeciálny korok v granule pre umela trava na futbal zostáva na svojom mieste, chráni trávu pred deformáciou a zaručuje komfort používania trávnika počas celého roka. Okrem toho prírodný korok na umely travnik dokonale absorbujú vlhkosť, čo zníži riziko šmyku a pádu. S korkovým granulom vytvárate bezpečné miesto pre športovcov, deti a mládež.

Prírodný vzhľad a najvyšší komfort hry na umela trava na futbal s najlepším granulátom na ihrisko!

Pri výbere granulatu na ihrisko stojí za to vsadiť na kombináciu trávy s prírodným korkom. Vďaka tomu ihrisko nielenže bude vyzerať esteticky, ale tiež poskytne skvelé podmienky na hranie na umelá trava na futbal. Korkový granule to predovšetkým pohodlné a bezpečné miesto pre každého hráča!

Korok v granule na futbalové ihrisko, ekologické riešenie pre moderné ihriská s umela trava na futbal

Prírodný korok – korok v granuleje produkt obnoviteľný, biodegradovateľný a pochádza na 100% z prírodných zdrojov. Bez chemických nečistôt a škodlivých látok, Korok v granule na umely travnik je odpoveďou na potreby ekologických ihrísk bez mikroplastov. S korkovým granulom investujete do budúcnosti, dbajúc o životné prostredie a zdravie športovcov na umelá trava na futbal.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti