DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korkove izolačné dosky

Expandovaný korok - použite najlepšie stavebné materiály pre váš dom!

Nezvyčajné vlastnosti expandovano korok zabezpečujú, že s náš produkt dostanete ideálny stavebný materiál a pôsobivú izoláciu stavebných priečok. Prírodné izolačné dosky sú efektívnou alternatívou k minerálnej vlny a polystyrénu! S týmito kvalitnými stenovými panelmi dokončíte a obnovíte svoj interiér najlepším spôsobom – expandovaný korok je stenová dekorácia a efektívna izolačné dosky. Tepelnoizolačné dosky možno použiť vo vnútri aj mimo budovy. Objavte všetky výhody expandovaných stenových panelov – a je ich mnoho!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Expandovaný korok? Čo to je?

Prírodný korok na tepelnoizolačné dosky sa zahrieva v špeciálnych formách, v ktorých zrná korok sa rozširujú a napučiavajú – podobne ako popcorn. Materiál korok je vystavený teplotám nad 350 stupňov, čo spôsobí rozšírenie zŕn. Počas procesu sa uvoľňuje prírodná živica - spája kúsky korok. Expandovaný korok vďačí svojim mimoriadnym vlastnostiam nezvyčajnej štruktúre, ktorá je výsledkom ohrevného procesu. Bez umelých prísad! Výhoda produktu spočíva v jeho prírodnosti.

Izolačné dosky z korku: Najlepšie tepelnoizolačné dosky na trhu! Tepelná izolácia a oveľa viac

Expandovaný korok je spoľahlivá stavebná izolácia – tepelná, akustická a protivibračná. Tepelná vodivosť expandovano korok je 0.037-0.040 W/mK, a hluk môže byť znížený až o 59 dB. Zvuková izolácia s jej nepravidelnou štruktúrou rozptyľuje všetky zvuky a eliminuje otravný dozvuk v miestnosti.

Tepelnoizolačné Dosky na Steny- Aké veľkosti a typy sú k dispozícii?

Veľkosť izolačné dosky z korok je 500 x 1000 mm – v našom internetovom obchode nájdete rôzne hrúbky tepelných izolačných dosiek z expandovaného korok. Minimálna hrúbka dosky na dosiahnutie izolačného efektu je 20-30 mm, ale optimálne hodnoty sú 30-40 mm. Ak hľadáte materiál s lepšími izolačnými vlastnosťami, navštívte sekciu s High Density (HD) Expandovaným Korokom Izolačné Dosky. Pre fasády budov odporúčame špeciálne izolačné dosky, ktoré nájdete v kategórii MD Fasáda.

Prírodný dizajn inšpiruje

Expandovaný korok izolačné dosky sa vyznačuje zaujímavým a originálnym tmavým odtieňom vďaka procesu zahrievania. Nezvyčajná farba tohto materiálu z korok zaručuje sofistikovaný a štýlový dokončovací efekt vo vašom interiéri. Ak si však prajete využiť výnimočné vlastnosti expandovaného korok, ale jeho vzhľad vám nie je vyhovujúci, izolácia môže byť dokončená technickými alebo dekoratívnymi doskami z korok.

Mnohé výhody stenovej izolácie

Expandovaný korok na tepelnoizolačné dosky je trvácny produkt, a najnovšie výskumy ukázali, že jeho vlastnosti zostávajú nezmenené až po dobu 50 rokov. Korok umožňuje prechod vodnej pary a nezmení svoje rozmery pod vplyvom extrémnych teplôt. Expandovaný korok na tepelnoizolačné dosky si zachováva rozmernú stálosť v teplotnom rozsahu od -180°C do 120°C.

Bezpečný a prírodný produkt je vždy najlepší

Ponúkame vám ekologické tepelnoizolačné dosky – na rozdiel od iných syntetických stavebných materiálov nevydáva škodlivé prchavé látky a nepoškodzuje kvalitu vzduchu v budove. Expandovaný korok na tepelnoizolačné dosky je odolný voči plameňom a pri vystavení ohňu nevydáva škodlivé zlúčeniny. Naše produkty sú vyrobené z obnoviteľných a ekologických materiálov, ktoré môžu byť úplne recyklovateľné.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti