DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korková podlaha

Výber kategorie:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Dizajn, pohodlie a odolnosť alebo dokonalá korková podlaha!

Snívate o vždy teplej a prijemnej podlahe? Takej, po ktorej môže behať aj malé dieťa? Má byť tichá, bezpečná pre zdravie a odolná? Také vlastnosti má korková podlaha. Odhaľte jeho výnimočné vlastnosti a vymente podlahu vo svojom dome alebo kancelárii na tento!

Korok je prirodzený a ekologický materiál ktorý je vhodný pre krytie podlah. Ak sa Vám asociuje textúra korku s nástenkou alebo máte názor že nieje veľmi odolná, rýchlo zmenite svoj názor. Korková podlaha je úplne iný druh a kvalita materiálu: je prispôsobený pre krytie povrchu po ktorom sa chodi.

Korková podlaha je produkt ktorý má čoraz vyšši dopyt v celom svete a jeho odolnosť je overená majiteľmi bytov v celom svete. Podlahy z korku sú vynimočné vodoodolnosťou, odolnosťou k deformácii a výbornou estetikou, vd’aka čomu vytváraju útulnosť a zabezpečuju pohodlie a staraju sa o zdravie ľudi.

Zoznámte sa s výhodami korkového krytia pre podlahy!

Vyberte si korkovú podlahu a zabezpečte si teplé a prijemné na dotyk pokrytie (teploizolácia), ticho (zvukoizolácia), pohodlna chôdza aj bez obuvi (elastickosť, neklzke pokrytie a pohlcovanie vybracii), jednoduchá starostlivosť (je dostatočné umytie vodou a mäkkym čistiacim prostriedkom). A to už nehorovime o úžitku pre zdravie, prírodný korok je ideálny materiál pre ľudi s chorobamy chrbta a nôh vd’aka zmäkčeniu úderov pri chôdzi.

Korkové podlahy sú zárukou zvukoizolácie a tepla priestoru, preto sú odporúčane pre všetky priestory z vinimkou tých, ktoré sú zasahované veľkou vlhkosťou. Vd’aka použitiu pravého korku, korkové panely sa môžu úspešne použivať v priestoroch kde sú astmatici a alergici. Prirodzený korok nepohlcuje prach, má antymikotické vlastnosti, odolný k vlhkosti a pritom je veľmi jednoduchy v starostlivosti. Je to 100% ekologický a prirodzený produkt, neškodi okolitemu prostrediu.

V ponuke máme podlahový korok v niekoľkých možnostiach ozdobenia povrchu. Všetky sú odolné a slúžia dlhé roky. Jednoducho prispôsobite podlahu z korku k štýlu priestoru, vd’aka rôznym farbám a faktúram. Rýchlo a jednoducho sa montuje, je potrebné prilepiť korkové listy k základu lepidlom Wakol, ktorý ponukame. Pozývame Vás do zázračneho sveta korkových podláh! Odhalte už teraz nový význam slova podlaha!

Uživajte si ticho, teplo a pohodlie interieru!

Korkové podlahové krytie, vykonané z listov a prilepených na základ je záruka teplej a odolnej podlahy ktorý si budete užívať počas dlhého času. Korkové podlahové listy to je najmä ticho, viac tepla, viac pohodlia pre chôdzu a jednoduché čistenie. Neopakovateľné estetické kvality a úžitok pre zdravie, vysoké uživateľské vlastnosti korkového parketu sa cenia v celom svete!

Použitie korku ako parketový materiál je istota v získani maximálnej bezpečnoti a pohodlie. Výrobky z korku sú 100% ekologické a prirodzené, preto sa môžu použivať aj pri alergikoch, znižuju riziko vzniku plesne, odolne voči vode, nevstrebáva prach preto ho môžu použivať aj astmatici.

V našej ponuke sú predstavené podlahové korkové listy, ktoré môžete vybrať pre ľubovoľný priestor a štýl bez rozdielu či hľadáte moderný dyzajn alebo tradičný vzorec. Ponukame korkový parket z kôry ušľachtileho dubového stromu rovno z Portugalska, ktorý pri potrebe môžu byť lakovaný, vypracovaný parafinom alebo bez pokrytia, fazovane alebo nie. Zaručujeme, že naše podlahové listy z korku sú odolné a vykonávaju všetky stanovene funkcie. Stávkujte na podlahu najvyššej kvality.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti