DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Samolepiace korkové tabule

Výber kategorie:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Potrebujete korok s funkciou jednoduchého a rýchleho montážu?

Samolepiace korkové platne budu vhodné ak si vážite jednoduché, rýchle a bezproblémove riešenie. Samolepiace korkové platne sú štandartné korkové listy s vrstvou samolepiacého lepidla. Podmienkou pre úspešný montáž je úplne čistý, suchý a odstránený od prachu povrch. Preto je veľmi dôležité zodpovedne pripraviť povrch k montážu, to znamená uskutočniť základný náter alebo dôkladne vyčistiť. Korok je potrebné ustanoviť opatrne a pozorne preto že lepidlo sa odrazu lepi k základu.
 
Samolepiaca vrstva je vhodná len na lepenie na hladké, rovné, čisté a bezprašné povrchy (napr. sadrokartón alebo nábytkové dosky).

Je to výborne vyrobený, jednoduchý a viac práktický produkt v porovnani s klasickým technickým korkom! Objednajte, rozbalte, odstráňte ochranný pás, prilepte... a prírodný korok Vás bude tešiť v každom mieste ktoré si vyberiete.

Korková doska na stene v podobe rozbaľ, prilep a hotovo?

V prípade, že nie ste fanúšikom tradičného lepidla a skrutiek, určite Vás bude zaujímať náš strednozrnistý, samolepiaci korok. Je ideálne vhodný pre prácu s rôznymi druhmi povrchov, pre vyvesenie informácii, inzerátov, novin a podobne. Vd’aka vysokéj elestickosti, výbornej estetike a vysokéj odolnosti ku krošeniu, strednozrnisté korkové panele budu vhodné pre použitie informačných násteniek, pre vyhotovenie tabuľ a informačných dosiek.

Montáž korkových listov so samolepiacou vrstvou je rýchli, čistý a jednoduchý. Je potrebné len odstrániť ochranný pás a prilepiť korkový list na pripravený povrch. Ak chcete pokryť veľkú plochu, pamätajte o vyrovnávani okrajov pred montážom, napríklad pomocou ostrého noža pre tapety. Rovné a hladké okraje korka môžu zmenšiť spojenia medzi listamy a značne zlepšiť konečný výsledok.

Problem s hlučnými susedmi?

Veľkozrnisté korkové platne je výborná zvuková a termoizolácia. Korková platňa je vyrobená z hrubého zrna a má hrubu textúru v porovnani s drobno a strednozrnistými listamy. Rýchlo a pohodlne sa montuje rovno na stenu alebo strop ako vrstva zvukoizolácie. Ak je stena tenká a hluk prekáža, môžete sa zamyslieť o vytvoreni jednoduchej konštrukcie ktorá sa skladá z niekoľkých vrstiev 15-20mm korkovej platne s vzduchovým vankúšom alebo minerálnou vatou a záver konštrukcie je sadrovo-kartonny alebo OSB. Vo väčšine prípadov zmenšenie zvuku prináša už prilepenie na stenu 10mm vrstvy hrubozrnisteho korku.

Potrebujete výzdobu?

Samolepiaci korok v podobe listov nemusite ozdobovať. Tiež môžete ho akokoľvek ozdobovať bez obmedzenia. Korkové listy je možné vymaľovať hociktorou farbou, lakom tak podčiarknuť alebo naopak zahaliť štrukturu korka. Je potrebné používať ochranný prostriedok ak viete, že korok sa bude často špiniť a bude potrebné ho často umývať. Najvýhodnejšie a najlepšie je... nechať korok bez ozdoby! Oroginálna štruktúra hrubých zrn prinesie do Vášho interieru čerstvý a prirodzený vzhľad a bude slúžiť dlhé roky pre celú rodinu.

Najlepší samolepiaci korok pre rozrezanie, frezerovanie a gravirovanie?

Drobnozrnový korok samolepiacej platne 635x940mm je ideálny materiál pre výrobu rôznych samolepiacich kusov, súčiastok, dielov, detajlov podložiek alebo prepon. Vd’aka vysokéj elastickosti a rovnakej konzistencii spolu s veľmi hladkým povrchom a odolnosti ku krojeniu, korkový samolepiaci material sa výborne prejavuje pri krojeni, štampovani, točeni, frezerovani, šlifovani a gravirovani. Pre výrobu marketingových gadžetov (podložky pod šálku) odporučame korkové plyty hrubkou 0,8 až 3mm. Pre obuvné odvetvie (kliny, podpätky, podložky, vkladky) ponukame listy hrubkou 5,7 a 10mm. Drobnozrnový korok hrubý 2-5mm sa používa pre technickú hermetizáciu, podložiek pre auto a diskou spojky.

Korkové panely ktoré ponúkame, majú nekonečný počet foriem použitia, medze kladie len Vaša fantázia. Výber nášho obchodu je široký preto bez problémov nájdete výrobky z korku ktoré zodpovedaju Vašim požiadávkam. Venujte trochu času a odoznámte sa s našim výberom.

Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti