DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Jemnozrnné korkové platne

Najlepší korok pre rezanie, gravírovanie, maľovanie a tlač?

Jemnozrnné korkové platne 635x940mm - to je ideálny materiál pre každý typ rezania, gravírovania, maľovania, kašírovania a tlač. Vďaka svojej vysokej elasticite a homogénností, ako aj veľmi hladkému povrchu a odolností proti rozdrveniu, korok sa používa pri výrobe týchto výrobkov, ako reklamné gadgety, vložky do topánok, technické vložky a mnoho ďalších. Pre výrobu marketingových gadgetov (podložka pod šálku) odporúčame korkové dosky hrúbkou od 0,8 do 3mm. Korok sa dokonale spojuje s papierom, vlnitou lepenkou, porolónom, syntetickými materiálmi atď. Pre obuvnícky priemysel (vkladacie vložky, podpätníky, vložky, klenky) ponúkame listy hrubkou 5, 7 a 10mm. Jemnozrnná korková doska hrubkou od 2 do 5mm používa sa pre technickú hermetizáciu, tesnenia pre aúta a kotúč spojky. Výber hrubky:
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Či existuju platne väčšieho rozmeru?

Format 635x940mm pre jemnozrnnú korkovú dosku a 640x950mm pre zrná prostrednej frakcie a hrubých - to sú najviac dostupné formáty v sortimente vyrobkov ‘Korkové platne’. Ked’ pre Vás tento format je veľmi malý, ideálnym rozhodnutím sú korkové rohože, ktoré sú v dispozícii v tejto kategórii ‘Korkové role’ v menu na ľavej strane. Nájdete tam korkové role hrubkou od 2 do 10mm v takom množstve, ktore budete potrebovať, pretože korok v rolách predaváme pre vaše pohodlie v bežných metroch.

Ako a čím montovať jemnozrnný korok?

Korkové platne - veľmi vd’ačný materiál, pretože sa montuje množstvom rôzných spôsobov. Samá jednoduchá a lácna metóda - s pomocou lepidla na korok. Dobré a preverené nami lepidlo pre korkové platne je Wakol D-3540, ktoré môžete dokúpiť v kategórie ‘Lepidlá na korok’. Napovedáme: na každú tabuľu budeme potrebovať ок. 120 gramov lepidla, a to je malý balíček 0,8 kg. Približne Vám stačí na 6 tabuľ, pokiaľ ide o veľke vedro 2,5 kg - na 20 tabuľ. Samozrejme, pre montovanie korku nie je nutne používať iba lepidlá pre korku. Nemal by existovať problem s použitím populárnych montážnych lepidiel alebo silný tmel na drevo. Je nutné voliť medzi kontaktnými produktami, ktoré sa hned’ chýtaju, pretože to značne urýchli a uľahčí prácu, najmä menej skúseným vykonavateľom.

Ak nie ste veľký fanúšik tradičného lepidlá, určite by vás zaujáli náše samolepiace korkové tabuľe, ktoré najdete v umiestnenej vedľa kategórie. Inštalácia korkovéj platne so samolepiacou sa vrstvou uskutočňuje sa rýchlo, čisto a jednoducho. Stačí iba odtrhnuť ochrannú fóliu a nalepiť korkovu dosku na samozrejme pripravený, výbrany nami základ. Ked’ mate dobrú obojstrannú pásku, môžeme objednať klasickú strednozrnnú korkovu dosku a vytvoriť svoje vlastne samolepiace sa korkové tabuľe.

Korkové obklady, ktoré ponúkame, majú nespočetné množstvo foriem použitia, obmedzené iba Vášou vynaliezavosťou a fantáziou. Výber nášho obchodu veľmi široký, a bez žiadného problemu tú nájdete výrobky z korku, odpovedajúce Vášim požiadavkam. Venujte trochu času a zoznámte sa bližšie z nášim korkovým sortimentom!

Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti