DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Granulovaný korok

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Jedinečné vlastnosti a všestranné použitie!

Viete ako v mnohých oblastiach života sa použiva korok? Korkové dosky, podložky pod šálku - toto je len začiatok! Tento prírodný materiál rovnako dobre sa prejavuje aj v stavebnictve a počas výroby sklených výrobkov alebo... bejsbalových lopt. Všetko záleži od Vaších požiadaviek.

Korkovou omrvinkou nazývame mechanické drobené kusy liatej kôry, ktoré získavame počas výroby korku do fliaš. Korkovu omrvinku môžeme rozdeliť na korkový prach, korkový granulat a korkové zbytky.

Granulovaný korok sa používa v stavebnictve pre vyplnenie prazdných sten, ako súčasť teploochranných omietok a ľahkých betonov. V športovom priemysle sa použiva pre vyrobu bazénou, hokejových pukov a pre rybačku. Iné odvetia priemyslu použivaju ho pre modelovanie, pre nasypanie do foriem pri výrobe materialov zo skla, ako súčasť pre výrobu podošvi pre obuv, batérie, lepiacich materiálov a podobne.

Čim je nižšia hmota granulovaného korku, tým vyššia je kavlita materialu a lepšie technické a vizualne parametre korku. Hustota sa pohybuje od 45 kg/m3 do 120kg/m3. Široké hranice granulovaného korku sa vyberaju pre použitie korku v domácnosti. Štandartné miery: 0,5-1mm, 1-2mm, 2-3mm, 3-5mm, 3-7mm.
 
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti