DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korkové dlaždice

Dizajn, pohodlie a odolnosť alebo dokonalá korková podlaha!

Chcete aby Vaša podlaha a Váš dom bol teplý, útulný a odolný voči vlhkosti a poškodeniu? Ak áno, správny výber bude korkové dlaždice. Je to korkové pokrytie pre podlahu, ktoré sa skladá z listov a ktoré sa lepia na základ pomocou lepidla Wakol D3540 ktorý ponúkame.

Korkové dlaždice na podlahu spájaju v sebe viacero estetických kvalit, sú dostupné v mnohých odtieňoch a variaciach, sú odolné a ekologické. Sú vyrobené z dvoch vrstiev korku. Dolný, amartizujuci- je to drobne mletý korok. Horný- je to prirodzený dekoračný korok, surový, lakovaný alebo vypracovaný parafinom. Je vhodný ako pre klasické vyzdobenia tak aj pre moderný interier.

Na rozdiel od drevených parketov, korok preukazuje vysokú odolnosť k vlhkosti, čo znamená, že pri jej výbere nebudete mať problém s rozsochanim. Pozrite si aké neopakovateľné korkové listy u nás. Pozrite si dostupné vzorky a odtiene a pri vzniknuti otázok nás kontaktujte. S radosťou Vám pomôžeme vybrať vhodne riešenie!
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Korkové podlahy sú:

• Teplové pohodlie - Vaša podlaha vždy bude prijemne teplá a uchová optymálnu teplotu počas celého roka, umožni Vám pohodlne chodiť a ušetriť na kúreni.
• Zvukové pohodlie - korková podlaha efektivne pohlcuje zvuky a vybráciu prirodzeným spôsobom!
• Pohodlie chôdze bez obuvy - prirodzený, elastický a uchovávajuci teplotu, pocitite len pohodlie!
• Zdravie - korok absorbuje stlačenia, je prirodzený amartizátor pre Váš chrbat a pritom nieje škodlivý pre alergikov.
• Extrémna odolnosť - korkové podlahy vd’aka vysokej elastickosti a prirodzenej pamäti sa nedeformuje pod tlakom a ľahko sa poddáva ochrannemu obrobeniu preto Vám bude slúžiť dlhé roky!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti