DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korková látka

Korková látka: Zázrak prírody pre moderné použitie

Prírodná korková látka, dar od prírody, ponúka jedinečnú kombináciu trvácnosti, univerzálnosti a ekologickosti. Korková látka je dokonalá ako dekoratívna korková dyha na steny, korkový papier na balenie alebo korková látka na šitie. Prírodná korková látka sa získava z kôry korkových dubov, čím sa zabezpečuje udržateľnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Jej jedinečná bunková štruktúra, obsahujúca milióny malých vzduchom naplnených priestorov, robí ju ľahkou. Korková látka otvára svet možností pre oba praktické a kreatívne použitie!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Transformujte priestory s korková látka: Umenie dokonalých korkových stien

Naša korková dyha, vyrobená zo 100% prírodná korková látka, poskytuje dotyk organickej elegancie a tepla, zvyšuje estetiku akéhokoľvek priestoru, pričom je ekologickou a udržateľnou voľbou pre steny. Korková látka tiež vdechuje nový život rôznym objektom a gadgetom. Predstavte si transformáciu kníh, zápisníkov alebo ekologických gadgetov s touto elegantnou a prírodnou látkou!

Kožená Korková Látka: Revolúcia v textilnom priemysle

Korková látka, alebo korková koža, definuje textilný priemysel svojimi inovatívnymi a ekologicky šetrnými vlastnosťami. Táto výnimočná korková látka na šitie je dostatočne univerzálna na rôzne aplikácie, vrátane tašiek, peňaženiek, oblečenia a ďalších doplnkov. Unikátnosť korkovej látky na šitie spočíva v jej textúre, trvácnosti a udržateľnosti, čo ju robí vyhľadávaným materiálom pre tých, ktorí si cenia ako štýl, tak environmentálne povedomie.

Elegancia a Korková Látka: Dotyk prírody

Korková látka je tiež navrhnutá ako dekoratívna, optická vrstva na pevných, tvrdších alebo izolačných materiáloch. Korková Látka je ideálna pre povrchy nábytku, OSB dosky alebo dekoratívne vrstvy izolačných materiálov, pridávajúc dotyk prirodzenej elegancie každému objektu. Pre vaše pohodlie ponúkame tiež samolepiacu možnosť korková látka, ktorá zjednodušuje aplikáciu a je ideálna pre všetky hladké, neprachové povrchy.

Nárast popularity: Prečo je korková látka na šitie trendy?

Popularita korkovej látky raketovo rastie vďaka jej udržateľnej povahe a univerzálnym aplikáciám. Ako sa spotrebitelia stávajú viac environmentálne vedomí, korková koženka a ďalšie produkty z korkovej látky získavajú na trakcii. Korková látka na šitie a korkové dyhy nie sú len trendom; sú súčasťou hnutia smerujúceho k udržateľným, ekologickým produktom, ktoré nekompromitujú kvalitu ani estetiku!

Korková Látka na šitie: Technické špecifikácie

Naša korková látka sa môže pochváliť špičkovou kvalitou, s dôrazom na udržateľnosť a trvanlivosť. Dekoratívna korková látka má hrúbku 0,55 mm, skladajúcu sa z 0,5 mm prírodnej korkovej látky a 0,05 mm polyesterovo-bavlnenej látky pre zosilnenie. Naša stenová korková látka sa predáva na bežný meter, s maximálnou dĺžkou rolky 17 metrov (12 metrov pre kolekciu Cortex Delau) a šírkou 137 cm. Paleta farieb a textúr je rozsiahla, od prírodných odtieňov korkovej látky až po dizajnérske varianty!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti