DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Farebný samolepiaci korok

Výber veľkosti:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Hľadáte farebný korok s funkciou jednoduchého a rýchleho montážu?

Farebný samolepiaci korok je pre Vás vhodný, ak si vážite jednoduche, rýchle a bezproblémove riešenie. Potreba rýchleho a jednoduchého montážu praktickeho technického korku spričinila vytvorenie farebneho korku s vrstvou silného a odolného lepidla. Samolepiaci farebný korok je štandartný korkový list, premastený z jednej strany silnou samolepiacou vrstvou, z druhej strany odolnou farbou pre mytie Tikkurila.

Lepiaca vrstva je vhodná len na lepenie na hladké, rovné, čisté a bezprašné povrchy (napr. sadrokartón alebo nábytok).

Je možné si vybrať ľubovoľnú farbu zo štandartných 9 šťavnatých farieb ktoré stále sú v ponuke alebo si objednať odtieň podľa Vaších potreb. Dostatočne uviesť nám vybraný kod RAL farby, hrubku, veľkosť a počet a pripravime pre Vás individuálnu ponuku. Sú dostupné štandartné farby – zelená, belasá, ružová, fialová, červená, čierna, pomarančová a prirodzená korková.

Farebné listy ideálne pristanu pre dekoráciu priestorov, vykonávaju zároveň funkciu praktického povrchu pre vyvesenie informácie, inzerátov, novin a podobne. Vd’aka vysokej elastickosti korku, estetike a vysokej odolnosti ku krošeniu, farebný samolepiaci korok sa môže používať pre informačné tabule, nástenky, a informačné dosky. Je to vynikajuco vyrobený, jedoduchý a oveľa praktickejši produkt ako klasický technický korok! Objednajte si, rozbaľte, odstráňte ochranny pás, prilepte... a prirodzeny korok Vás bude tešiť v ľubovoľnom mieste!

Či máme veľké rozmery?

Veľkosti 455x610mm alebo 635x940mm sú štandartné veľkosti farebného samolepiacého korku. V prípade, že Vás zaujimaju veľké, ideálnym riešenim budu farebné korkové listy veľkosťou 100x100cm alebo 100x200cm.

Akých chýb sa treba výhnuť?

Na záver - veľmi dôležita otázka! Prirodzený korok je citlivý ku zmenám vlhkostí. Zároveň so znižením vlhkostí list sa kráti,a mení svoj základný rozmer. S ohľadom na rôzne podmienky v priebehu skladovania a prepravy, odporúčame odstrániť korok z obálu a aklimatizovať ho v priebehu nie menej ako 72 hodín v tých istých podmienkach, v ktorých sa bude uskutočňovať inštalácia korku. Tým sa zníži pravdepodobnosť vzniku značných štrbin na spojoch okrajov dosiek. Take to situácie často sa vyskytuju v jesenno-zimnom období, kedy ešte chladný a vlhký korok dostane sa do teplej a suchéj miestnosti. Preto korkovu nastenku potrebne kupovať aspoň za pár dní, že by ju spravne pripraviť na inštaláciu a tak sa vyhnúť dodatočných nákladov a zbytočného stresu.

Samolepiaci korok nieje štandartným produktom. Vyrábame ho pre Vás od chvile prijatia objednávky s vybranou hrubkou, zrnitosťou a počtom. Produkt bude individuálny a úplne prispôsobený podľa Vašich požiadaviek. Preto žiadame dobre premyslieť si svoj nákup pred objednávkou preto že v inom prípade nemôžete vrátiť tovar.

Korkové panely ktoré ponúkame, majú nekonečný počet foriem použitia, medze kladie len Vaša fantázia. Výber nášho obchodu je široký preto bez problémov nájdete výrobky z korku ktoré zodpovedaju Vašim požiadávkam. Venujte trochu času a odoznámte sa s našim výberom.

Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti