DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Farebný samolepiaci korok

Výber veľkosti:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Hľadáte farebný korok s funkciou jednoduchého a rýchleho montážu?

Farebný samolepiaci korok je pre Vás vhodný, ak si vážite jednoduche, rýchle a bezproblémove riešenie. Potreba rýchleho a jednoduchého montážu praktickeho technického korku v ľubovoľnom mieste spričinila vytvorenie farebneho korku s vrstvou silného a odolného lepidla. Samolepiaci farebný korok je štandartný korkový list, premastený z jednej strany silnou samolepiacou vrstvou, z druhej strany odolnou farbou pre mytie Tikkurila.

Použivané lepidlo je odolné vd’aka čomu, panely sa môžu montovať na hldadkých aj trochu drstných povrchoch. Podmienkou pre úspešný montáž je úplne čistý, suchý a odstránený od prachu povrch. Preto je dôležité pripraviť povrch k montážu, čiže vyrovnať a vyčistiť korok je potrebne lepiť pomali a opatrne lebo lepidlo sa odrazu lepi k základu.

Je možné si vybrať ľubovoľnú farbu zo štandartných 9 šťavnatých farieb ktoré stále sú v ponuke alebo si objednať odtieň podľa Vaších potreb. Dostatočne uviesť nám vybraný kod RAL farby, hrubku, veľkosť a počet a pripravime pre Vás individuálnu ponuku. Sú dostupné štandartné farby – zelená, belasá, ružová, fialová, červená, čierna, pomarančová a prirodzená korková.

Farebné listy ideálne pristanu pre dekoráciu priestorov, vykonávaju zároveň funkciu praktického povrchu pre vyvesenie informácie, inzerátov, novin a podobne. Vd’aka vysokej elastickosti korku, estetike a vysokej odolnosti ku krošeniu, farebný samolepiaci korok sa môže používať pre informačné tabule, nástenky, a informačné dosky. Je to vynikajuco vyrobený, jedoduchý a oveľa praktickejši produkt ako klasický technický korok! Objednajte si, rozbaľte, odstráňte ochranny pás, prilepte... a prirodzeny korok Vás bude tešiť v ľubovoľnom mieste!


Či máme veľké rozmery?

Veľkosti 455x610mm alebo 635x940mm sú štandartné veľkosti farebného samolepiacého korku. V prípade, že Vás zaujimaju veľké, ideálnym riešenim budu farebné korkové listy veľkosťou 100x100cm alebo 100x200cm.

Akých chýb sa treba výhnuť?

Na záver - veľmi dôležita otázka! Prirodzený korok je citlivý ku zmenám vlhkostí. Zároveň so znižením vlhkostí list sa kráti,a mení svoj základný rozmer. S ohľadom na rôzne podmienky v priebehu skladovania a prepravy, odporúčame odstrániť korok z obálu a aklimatizovať ho v priebehu nie menej ako 48 hodín v tých istých podmienkach, v ktorých sa bude uskutočňovať inštalácia korku. Tým sa zníži pravdepodobnosť vzniku značných štrbin na spojoch okrajov dosiek. Take to situácie často sa vyskytuju v jesenno-zimnom období, kedy ešte chladný a vlhký korok dostane sa do teplej a suchéj miestnosti. Preto korkovu nastenku potrebne kupovať aspoň za pár dní, že by ju spravne pripraviť na inštaláciu a tak sa vyhnúť dodatočných nákladov a zbytočného stresu.

Samolepiaci korok nieje štandartným produktom. Vyrábame ho pre Vás od chvile prijatia objednávky s vybranou hrubkou, zrnitosťou a počtom. Produkt bude individuálny a úplne prispôsobený podľa Vašich požiadaviek. Preto žiadame dobre premyslieť si svoj nákup pred objednávkou preto že v inom prípade nemôžete vrátiť tovar.

Korkové panely ktoré ponúkame, majú nekonečný počet foriem použitia, medze kladie len Vaša fantázia. Výber nášho obchodu je široký preto bez problémov nájdete výrobky z korku ktoré zodpovedaju Vašim požiadávkam. Venujte trochu času a odoznámte sa s našim výberom.


Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti