DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

O spoločnosti

Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a distribúciu výrobkou najvyššej kvality z pravého korku. Vd’aka výhodnej cene dodávky môžeme odoslať tovar v ľubovoľný bod sveta a môžeme dodávať korok veľmi rýchlo a lacno. Viac ako 30 internetových obchodov s korkom na 25 rôznych jazykoch ponúkaju našim zákaznikom najlepši portugalsky korok za výhodnu cenu.

Dlhoročná skúsenosť a široké vedomosti našej spoločnosti zaručuju odbornú konzultáciu o sortimente produkcii ktorá sa stále zväčšuje. Naša spoločnosť sa ustavične rozvíja, prispôsobuje organizačnú štruktúru, výrobme možnosti a obchodnu strategiu k podmienkam ktoré diktuje trh. Sme optymisticky naladený na perspektivy ktoré máme pred sebou. Použivame získane vedomosti a skúsenosť, chceme realizovať investicie ktoré nam umožnia stále a stabilne rozvijať činnosť našej spoločnosti.

Predstavujeme známu značku v oblasti korkových produktov. Rýchlo reagujeme na očakávania našich zákaznikov a obchodných partnerov vo vnútri štátu a vo mnohých regionoch Europy a sveta. Výsoko si vážime spravodlivosť, poriadnosť a komerčnú spoľahlivosť. Náš cieľ je ponukať produkciu vysokej kvality čoraz väčšiemu počtu zákaznikov za výhodnu cenu. Pripojte sa k počtu spokojných zákaznikov!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti