DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Platby

U nás môžete uskutočniť platbu v nasledových formách:

• Prevod na bankovský účet (IBAN),
• Platba bankovskou kartou VISA, Mastercard alebo Maestro,
• Pladba pomocou systému PayPal,


Platba bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo PayPal znamená, že realizácia tovaru sa začne po ziskani platby. Pre uskutočnenie tradičného prevodu, získate elektronicke podtvrdenie objednávky účtu IBAN, kod SWIFT a všetky nevyhnutné údaje pre uskutočnenie peňažnej operácie.

Pri platbe kreditnou kartou alebo pomocou PayPal budete prepojený na stránku QuickPay alebo PayPal ktoré zabezpečia najbezpečnejšiu úroveň bezpečnosti operácii. U nás môžete platiť nasledujucimy kreditnými kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic a Maestro. Vysoká bezpečnosť kartových operácii je zabezpečovaná kvôli použitiu bezpečnostného systému operácii 3D Secure (Verified by VISA и Mastercard SecureCode) a SSL 128 bitov (Thawte SSL certifikát). Systém zabezpečuje vysokú bezpečnosť aj preto, že čisla platobných kariet nie su v internetovom obchode a nikde sa neregistruju. Zákaznici získavaju záruku, že čislo ich karty vie len on a banka.

Platba prevodom po získani tovaru a účtu-faktúry VAT, je určená len pre zákaznikov štátneho sektora, ktorý maju k dispozicii rozpočet, čiže organy riadenia, vzdelávacie zariadenia, zdravotnicke zariadenia, zariadenia kultúry a podobne. Pri objednávke cez kôš prosime vybrať formu platby prevod na bankový účet a uviesť v poznámkach prosbu o prevode s odloženym terminom platby a dátum možnej platby prostrednictvom účtu-faktury.
 
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti