DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Vzorky korku

Chcete ohmatať a uvidieť korok pred nákupom?

Naše vzorky produktov z korku sú nevyhnutné, aby ukázať zákaznikom produkt fyzicky, brať ohľad že korok je jedinečný a neopakovateľný materiál. Ilustrácie v katalogoch alebo na obrazovkách nemôžu vyplniť 100% vzhľad a štruktúru korku, jeho priťažlivosť.

Preto korková vzorka je vždy poruke. Pomôže Vám pri výbere hrubky technického korku, výbere vnodného odtieňa dekoračného korku. Vd’aka kompaktným rozmerom môžete rýchlo zobrať ho zo sebou a vymyslená konštrukcia umožňuje jednoduchý prehľad a porovnanie. Nezaleži ani na tom, či ste architekt, proektant alebo zákaznik. Objednajte si našu vzorku a presvedčte sa, že tento produkt na 100% zodpovedá Vašim požiadavkam!

Akú vzorku potrebujem?

Pre Vaše pohodlie sme pripravily 2 druhy vzoriek, v základnej a plnej verzii. Základna vzorka obsahuje viac ako 30 najznámejšich druhov technicého a dekoračného korku. Odporúčame ho individuálnym zákaznikom, ktorý nemôžu vyriešiť otázku, ako bude vyzerať korok na stene ako korková tabuľa alebo izolácia. Rozšireny vzorec obsahuje viac ako 40 druhov korku a je našich dodavateľov a spolupracovnikov, ktorý chcú zoznamiť sa s celou ponukou našej spoločnosti.

Vd’aka našim vzorkam budete si istý, že uvidite reklamný produkt a jeho prirodzené vlastnosti nebudu zmenene. Len so vzorkou sa presvedčite v kvalite našho korku.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti