DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korok na stenu

Predstavte si prirodzene, teplé a moderné stenné krytie. Také, ktoré zabezpečí Vám dobrú zvukoizoláciu spálne alebo obývačky, pohodlie... a štýlove vybavenie priestora. Práve taký je korok na stenu. Inovačné a originálne faktory vytvaraju dekorácie s charizmou. Moderné interiery, interier v škandinavskom štýle alebo retro... dekoračný korok pristane ku všetkemu.

Vyberte si korok na stenu. Prekvapte všetkých atmosférou svojho domova!

V každodennom živote, ktorý nám prináša stále viac napätia a stresov, je dobré mať svoje miesto ktoré zabezpeči pohodlie a relax. V hociktorých štyroch stenách dekoračné korove plyty, v porovnani s tradyčným stenovym krytim vytvoria pre Vás prijemnu atmosféru bez ohľadu na deň v týždni, ročného obdobia alebo počasia za oknom alebo v duši.

Dekoračné plyty na stenu sú produkty najvyššej kvality z praveho korku, ktoré spája v sebe moderné a originálne faktory povrchu zo všetkymi výhodamy korka. 100% prave a ekologické korkové steny zabezpečuju výborné zvukové pohodlie v priestoroch a výbornu teploizoláciu. Vyplnte pravým korkom čo najviac plochy vo Vašom dome alebo kancilárii a prekvapi Vás ako sa zmenil Váš interier.


Pre aké priestori vyhovuje korok na stenu?

Dekoračný korok pre steny je prírodné a úplne charizmatické zariadenie priestorov. Neopakovateľné a praktické riešenie lebo nástenne korkové panely zlepšujú mikroklímu interieru, zmenšuje úroveň hluku a utepľuje steny. Voskovaný korok tiež chráni povrch od zašpinenia v miestach intenzívneho pohybovania, ako su napríklad chodby.

Nástenne korkové krytie je dlhoveký a odolný produkt, preto bude Vás dlho tešiť svojimi estetickými a praktickými kvalitami. Vd’aka mnohým výhodam nástenneho korka, individuálnosť Vášho interieru nadobúda nový, neopakovateľný význam! Plyty môžete montovať v suchých priestoroch ako su napríklad obývačky, spálne alebo detské izby, rovnako aj vo vlhkých miestach: v kuchyni, kúpelne alebo v saune.


Vybavenie je výborné ale ako udržať korok v čistote?

Povrch korku fabrickym spôsobom je chránený vrstvou kvalitného vosku ktorý chráni proti špine, masti a vody. Po montáže nepotrebujete žiadne doplnkové laminovanie alebo vstrebavania, korok je pripravený k použitiu. Buazerie a panely z korku sa charakterizuju vysokou odolnosťou v každodennom použiti, pri atmosférnych činiteľoch a nevyvolávaju problémy pri udržiavani čistoty. Pre občasný dohľad je dostatočné používať teplú vodu s mäkkým čistiacim prostriedkom, napriklad prostriedok pre umývanie riadu. Ako možnosť, rad do niekoľkých mesiacov ošetriť povrch tekutým včelým voskom ktorý je dostupný v stavebných obchodoch.

Máte väčšie listy?

Hrúbka 3mm a veľkosť 300x600mm pre dekoračný korok je najdostupnejšia veľkosť pre tento produkt. Nieje možnosť objednať list inej hrúbky alebo väčšej veľkosti. Ak je táto veľkosť pre Vas veľmi malým, ideálnym rozhodnutim pre Vás bude originálny a štýlový liaty korok 610x915mm, dostupný v kategorii «Dekoračný korková kôra Virgin ».
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Máte ešte pochybnosti?

Obrovský výber jedinečných vzorov, farieb a textúr umožňuju Vám vybrať tu pravu individuálnu dekoráciu, ktorá na 100% zodpovedá Vašim požiadavkam. Ak máte pochybnosti pred nákupom, že nemôžete dekoráciu uvidieť na vlastné oči a podržať ho v rukách, ponúkame Vám kúpiť vzorec našich korkových sten v záložke «Vzorce a testy». To Vám umožni porovnať kvalitu viacero dekorov a vybrať ten, ktorý najviac vyhovuje.

V čom spočiva jedinečnosť korku?

Výborná zvuko a teploizolácia. Korok na stene neprepušťa ani teplo ani zvuk. Vždy teplý na hmat, neprepušťa a nepohlcuje teplo nášho tela. V porovnaní s inými materialami, korok uchováva svoje izolačne kvality pri zmene teploty. To všetko kvôli jedinečnej a nemožnej pre technicke ziskanie špecialnej štruktúre, v ktorej každý kubický centimeter obsahuje 40 milonov nezavyslých, naplnených vzduchom odsekov. Každý spominaný odsek bude počas 24 hodin, bez prestávky, chrániť Vás a Vašich blízkych od chladu, hluku, vybrácie a vlhkosti.

Vplyv na mikroprostredie. Korok má vlastnosť stabilizovať teplotu a vlhkosť vzduchu. Priaznivo ovplyvňuje mikroprostredie a akustiku priestorov. Efektivne izoluje priestor od škodliveho vplyvu stavebných materiálov.

Prirodnosť a ekológia. V porovnaní so všetkýmy syntetickýmy podložkami, napriklad penovými, igelitovými na 100% je prirodný a nieje škodlivý pre okolité prostredie aj v d’alšom použiti. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a nepotrebné náplne.

Antistatickosť a hypoalergennosť. Korok sa neelektrizuje a preto nepriťahuje a nevstrebáva prach. Nevyvoláva alergiu a preto je vhodný pre alergikov a astmatikov.

Odolnosť voči poškodeniu. Vd’aka svojej štruktúre korok je oveľa odolnejší k poškodeniu v porovnaní s inýmy podložkami pri rovnakom použiti.

Vybroizolácia. Vd’aka špecifickej štruktúre korok neprepušťa vibrácie. Je to možné vd’aka porovej štruktúre a vysokej elastickosti. Preto právy korok vstrebava zvukové vlny a vibrácie.

Neutrálnosť. Dodatočnou výhodou korku je jeho chemická neutrálnosť. Korok nevchádza do kontaktu s chemickými tekutinami, nemá chuť ani vôňu a preto neškodí zdraviu. Práve preto korok tradične použivaju pri zatváraní fliaš. Kvôli obsahu tanita a nepritomnosťou bielka, korok nevlhne ani nehnije.

Ľahkosť. Vzduch obsahuje 90% objemu korku a asi 50% jeho hmoty. Korok je 5 krát ľahší ako voda a ked’ nevstrebáva vodu je to materiál ktorý sa netopí. Táto vlastnosť bola známa od dávna a použivala sa pred tisíc rokmi.

Ohneodolnosť. Korok má prirodzenú odolnosť voči ohňu. V prípade kontaktu s ohňom, hori bez plameňov a nevylučuje toxické plyny.

Zbalansovaná výroba. Prirodzený korok tiskavaju z kôry korkového stromu, stále zeleného druhu korkového duba ktorý sa nachádza na značnej časti stredomorského pobrežia. Vŕstvu od niekoľkych desiatkov centimetrov oddeľuju od kmeňov periodický, raz za 10 rokov a nepričiňuju škodu stromu.


Akých chýb sa treba výhnuť?

Na záver - veľmi dôležita otázka! Prirodzený korok je citlivý ku zmenám vlhkostí. Zároveň so znižením vlhkostí list sa kráti,a mení svoj základný rozmer. S ohľadom na rôzne podmienky v priebehu skladovania a prepravy, odporúčame odstrániť korok z obálu a aklimatizovať ho v priebehu nie menej ako 48 hodín v tých istých podmienkach, v ktorých sa bude uskutočňovať inštalácia korku. Tým sa zníži pravdepodobnosť vzniku značných štrbin na spojoch okrajov dosiek. Take to situácie často sa vyskytuju v jesenno-zimnom období, kedy ešte chladný a vlhký korok dostane sa do teplej a suchéj miestnosti. Preto korkovu nastenku potrebne kupovať aspoň za pár dní, že by ju spravne pripraviť na inštaláciu a tak sa vyhnúť dodatočných nákladov a zbytočného stresu.

Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti