DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Lepidlo na korok

best adhesives for natural cork products Ktoré lepidlo je najvhodnejšie pre korok?

Pri výbere lepidla pre montáž korkových produktov, je potrebné venovať pozornosť nie len cene produkta ale aj takým aspektom ako je chemický obsah, jednoduchosť použitia a bezpečnosť montážu a použitia. Dobré, ekologické a bezpečné lepidla pre korky je 100% záruka, že korok bude montovaný kvalitne a odborne a montáž bude prebiehať bez problémov.

Záruka kvality, dlhovekosť a bezpečnosť!

Dlhoročná skúsenosť v predaji a montáži pravého korku umožnila nám uskutočniť výbet najlepších lepidiel pre korky na trhu. V našej ponúke nájdete len overené, bezpečné a vysokokvalitne lepidlá pre korky, ktoré používame počas každého montažu.

Wakol D3540- silné, ekologické a veľmi jednoduché v použiti lepidlo na základe latexno-akrylovej disperzii. Je vhodný pre lepenie všetkých druhov korkových produktov na vstrebávajuce a nevstrebávajuce povrchy. Najmä je odporúčane toto lepidlo pre lepenie stenového, podlažného, izolačného a technického korku.

Vd’aka našim lepidlám pre montáž prirodzených korkových produktov nadlho pripevnite technický, dekoračný, podlažný a expandovaný korok. Môžete úspešne montovať všetky ostatné korkové doplnky ako sú dekoračné a hermetické laty alebo korok pre modeling alebo gumový korok.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ako sa správne lepi korok?

Pred začiatkom lepenia je nevyhnutné pripraviť základ ktoré musi byť suchý, rovný, očistený od masti, špiny a iných aspektov ktoré komplikujú lepenie. V prípade, že sa povrch silno zaprašuje, je potrebné ho predbežne naptrieť základnym náterom. Lepidlo pre korky Wakol D3540 má hustu konzistenciu preto najlepšie sa nanáša pomocou veluroveho valca z krátkym vlacom. Lepidlo je potrebné dôkladne premiešať a pomali premastiť rovnakou vrstvou na zadnú stranu a na základ. Vrstvu lepidla je potrebné vytvorit tenký filn po celej ploche. Potom obydva povrchy treba nechať kým nevyschnu. Ked’ lepidlo bude úplne priesvitné môžete pristupiť k lepeniu korku so základom. Odporúčame prilepovať korok pozorne a presne lebo lepidlo sa prilepuje odrazu od prveho kontaktu.
 
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti