DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korková role 0,8mm

Potrebujete tenky korok pre výrobu podložiek, dosiek alebo obuvi?

Korková role hrubá 0,8mm sa použiva najlepšimi výrobcami reklamných dosiek, korkových nástenok, podošiev a podobne.

Počas výroby dosiek a informačných násteniek korkova žinienka 0,8mm sa lepi s mäkkou podložkou napriklad drevenovlaknikou doskou alebo kartonom. Môžete použiť ľahký a odolný drevený alebo aluminiový rám a získate klasickú korkovú dosku v ráme. Pre výrobu reklamných podložiek, korok sa podvrhuje procesu kaširovania z prepletenim kartonu. Nasledovne, spolu sa všetko štampuje na nožových šablonoch. Výrobcovia obuvi vážia si prirodzenú, ekologickú a priaznivu povahu práveho korku pri použiti vložiek do obuvi. Dýchacia a ohybná korková vložka bazezpečuje chodidlu pohodlie a komfort počas trvalého použitia.

Prečo vo vyššie uvedených situáciach sa nepouživa hrubši korok? Preto, že korok tam vykonáva najmä dekoračnu funkciu. Vizuálne tenký korok tak isto ako aj hrubý ale z ekonomickeho pohľadu je oveľa lacnejši.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Potrebujete hrubšiu korkovú tabuľu? Odrazu ju objednajte!

Korková role je najviac uznávaná a žiadaná u našich zákaznikov, technický korok z prirodzeného portugálskeho materiálu. Vzniká v procese spojenia prírodnej korkovej omrvinky s ekologickým spojovacim materiálom. Strednezrnná korková tabuľa ideálne pristane pre vyplnenie rôznych druhov povrchov pre vyvesenie informácii, inzerátov, novin a podobne. Vysoká elastickosť, výborná estetika a vysoká odolnosť k vymaľovaniu prispieva k tomu, že strednezrnný korok v listoch nachádza svoje použitie pri zariadeni informačných tabuľ, násteniek.

Hľadáte korok pre iné použitie?

Naše korkové role sú úplne univerzálne, môžete ich použivať ako korkové nástenky pre dom, kanceláriu alebo školu. Výborne uteplia dom alebo môžete použiť ako zvukoizoláciu sten. Nachádzaju svoje použitie ako materiál pre podložky, vo výrobe reklamných predmetov, a vysokokvalitnú korkovú podložku pod panely alebo kobercové krytie. Výborné vlastnosti korkových rolkov sa hodnotia pri modelovani alebo pri vytvoreni architektúrnych maketov. Použivaju sa aj ako korkové žinienky pre jogu a fitnes.

Možno chcete menšie korkové platne namiesto veľkých rolov?

Drobnozrnisté korkové listy - ideálny materiál pre rôzne druhy vyrezávania, gravirovania, kaširovania a tlače. Vd’aka vysokej elastickosti a veľmi hladkému povrchu, odolnosti ku krošeniu korok sa použiva vo výrobe takých predmetov ako sú reklamné tabule, vložky do obuvi, technické podložky a podobne.

Strednezrnistý korkový list ideálne pristane pre vyplnenie rôznych druhov povrchov pre vyvesenie informácie, inzerátov, novin a podobne. Vysoká elastickosť, výborná estetika a vysoká odolnosť spričiňuje, že strednezrnistý korok v listoch nachádza svoje použitie vo vybaveni informačných tabuľ, násteniek.

Hrubozrnisté listy sú výborné pre zvuko a teploizoláciu. Montuje sa rovno na stenu a stropy ako zvukopohlcujúca vrstva, pohlcuje vzdušný hluk ktorý dochádza cez stenu. 40 milionov buniek naplnených vzduchom na každom kubickom centimetre. Čo to znamená? Je koniec z obrovskými účtamy za plyn a veľa viac tepla vo Vašom byte.

Montáž, alebo ako montovať korkové role na stenu?

Korkové role je veľmy vd’ačný materiál, lebo sa montuju množstvom spôsobov. Najjednosuchši a najlacnejši je pomocou lepidla pre korky. Dobré a overené lepidlo je Wakol D3540 ktorý môžete nakupiť v kategorii Lepidla pre korky. Na každý meter štvorcový budete potrebovať okolo 200 gramov lepidla, čiže malé balenie 0,8 kg Vám stači na rolok, napriklad 1m x 4m. Veľké vedro 2,5 kg na 12m2. Samozrejme, pre montáž korku nemusite použivať len lepidlo pre korky, vhodné bude montážne lepidlo alebo pre drevo. Dobre si vybrať medzi kontaktnými lepidlamy ten ktorý odrazu sa lepi. To značne uľahči prácu menej skúsenym použivateľom.

Ak nie ste veľký milovnik tradičného lepidla, určite Vás bude zaujimať náš samolepiaci korok ktorý nájdete vo vedľajšej kategorii. Montáž korkovej dosky so samolepiacou vrstvou sa uskutočňuje rýchlo, čisto a jednoducho. Je potrebne odstraniť ochrannú vrstvu a prilepiť korok na pripravený základ. Ak máte dobrú dvojstrannú lepiacu pásku, môžete si objednať klasický strednezrnistý list a vytvoriť vlastný samolepiaciu korkovú tabuľu.

Ponukané korkové role majú nekonečný počet obmedzeni len pre Vašu kreativitu a predstavu. Sortiment nášho obchodu je široký a bez problémov nájdete výrobky z korku ktore zodpovedaju Vašim potrebám. Venujte trochu času a oboznámte sa z našim korkovým sortimentom!

Viete, že pri výbere našich produktov sa staráte o okolité prostredie?

Prírodný korok sa vyrába z ohľadom na zníženie výroby spotrebovania energie, prakticky nilná emisia zašpinenia a minimalizácia vplyvu na okolité prostredie. Pri výbere 100% prírodného korkového produktu, dolučujete sa k rozvoju zodpovedných, inovačných a rozvažnych rozhodnuti a pomáhate záchovať naše okolité prostredie pre budúce pokolenia! Vítame Vás!
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti