DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Expandované korkové granule

Znovuobjavenie expandovaného korku s granulovaným korkom!

Hľadáte odolný a univerzálny granulovaný materiál korok? Nezmrhajte svoje peniaze na produkty, ktoré sa zdajú byť stabilné a efektívne iba na prvý pohľad. Tepelná izolácia z expandovaného koroku vo forme granulátu je vaším funkčným a ľahkým produktom pre neštandardné účely! Granulát expandovaného koroku prezentuje tmavšiu farbu, ktorá má úžasné dekoračné vlastnosti. Materiál dokonale imituje pôdu alebo kamene, takže môže byť použitý ako výplň vo vašej záhrade alebo teráriu, poskytujúc efektívnú tepelnú izoláciu.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Veľkosť a použitie granulátu z expandovaného koroku

Veľkosť granúl expandovaného koroku sa líši (priemerná hustota – 60-70 kg/m³). Granulát z expandovaného koroku je veľmi praktický pri aplikácii vďaka ich prístupnej a ľahkej forme, čo zvyšuje efektivitu tepelnej izolácie! Granuláty z expandovaného koroku boli vytvorené s dôrazom na efektívnu a praktickú izoláciu – obzvlášť pre ťažko dostupné miesta.

Zlepšenie tepelná izolácia s expandovaným korokom!

Tepelná izolácia z expandovaného korku má lepšie izolačné vlastnosti ako ostatné materiály. Prečo? Je to vďaka procesu ohrevu, pri ktorom korokový materiál expanduje a získava ešte viac funkčných vlastností tepelnej izolácie. Chránite životné prostredie, energiu a svoje peniaze! Granuláty z expandovaného koroku fungujú ako tepelná izolácia a zároveň zvuková izolácia.

Granuláty expandovaného koroku prirodzený produkt! Najšetrnejší spôsob k prírode

Naša tepelná izolácia z granulátu z expandovaného koroku je 100% bezpečná a prírodná – produkt nie je škodlivý pre životné prostredie. Žiadne umelé spojivá alebo chemikálie – expandovaný korok je antialergický a recyklovateľný produkt, ktorý zároveň výborne izoluje teplo. Vedeli ste tiež, že prírodný korok je absorbér CO₂, pretože dubový korok absorbuje 4-krát viac CO₂ ako iné stromy? To je naozaj úžasné.

Riešenia z koroku pre stavebné materiály a... filmové scény!

Tepelná izolácia z expandovaného koroku vo forme granulátu sa často používa v stavebníctve – na vyplnenie vnútorných dvojitých stien, štítových striech s voľnou izoláciou medzi krokvi, dutín alebo prázdnych podlahových priestorov. Granulát z expandovaného koroku sa tiež používa na filmových scénach na vytváranie špeciálnych efektov (napr. trosky počas explózií).

Výroba expandovaného korku vo forme granúlatu – nič sa nemrha!

Ako sa vyrába expandovaný korok? Dovoľte nám vysvetliť! Prírodný korok zahrievame na veľmi vysokú teplotu vo špeciálnych formách. Vďaka tomuto procesu materiál uvoľňuje smolu – suberín – ktorý pôsobí ako prírodné spojivo. Tepelný proces expanduje granuláty z koroku a materiál získava výnimočné vlastnosti v porovnaní s inými produktmi. Granuláty expandovaného koroku sú vyrobené z produktov, ktoré sa nepoužili pri výrobe dosiek z expandovaného koroku. Takto sa nič neplýtvá – veríme v udržateľnú výrobu, kde každý granulát koroku je to ešte lepšia tepelná izolácia.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti