DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korkové prestieranie

Položte stávku na praktický predmet a efektivnu reklamu!

Hľadáte praktický a prijemný na vzhľad reklamný predmet ktorý môže efektivne reklamovať Vašu značku? Presvedčte sa, aké možnosti Vám ponukaju korkové presterania! Vždy po ruke, lacné, sú nositeľmi reklami viacnásobného použitia a predmetom ktorý sa bude páčiť Vaším zákaznikom. Ak potrebujete aby prestierania pod šálku fungovali práve tak ako očakávate – vybudoval pozitívny imidž Vašej značky, robte stávku na najvyššiu úroveň a kvalitu. Práve taku kvalitu ponukame.

Vyniknite na pozadi svojich konkurentov a naladte sa na pozitiv zákaznikov Vašej spoločnosti vd’aka personalizovaným reklamným predmetom. Korkové reklamné presterania je praktický a pohodlný predmet a samozrejme priťažlivy reklama! Ponúkame najlepšie na trhu korkové podložky z farebnou ofsetovou tlačou. Vd’aka nim sa predvediete podnikateľom a ľud’om, ktoré sa staraju o každý detail a pritom môžete použivať každú šancu pre posun svojej značky, služby alebo tovaru.

Vaše originálne, výnimočné a individualne... reklamné prestierania!

Realizujeme každý individuálny grafický proekt. Ak nemáte proekt, nemajte obavy, náš dizajner vytvori proekt od začiatku, z ohľadom na uvedene vámi materiáli a pomôže dosiahnuť najlepši grafický efekt. Vykonávame reklamnu ofsetovu tlač (CMYK a PANTONE) bez obmedzenia, vykonávame ľubovoľnu fotografiu alebo grafiku. Zabezpečte si praktickú a prirodzenú relkamu už teraz!
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti