DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Gumovo-korkové platne

rubber cork sheets Gumovo-korkové platne sa vyrábaju na základe granulata a rôznych druhov gumových zmesi NBR, SBR, EPDM, EVA, neopren, АСМ, silikon, epichlorgidrin alebo poliuritan. Získavany materiál je veľmy elastický, silný, odolný k účinkom masti, olejov, paliva, plynov a mnohých iných chemických látok. Použiva sa ako hermetizujuci materiál pre výrobu vložiek pre auta, poľnohospodárske auta a priemysly.

Gumovo-korkový materiál v platňach sa získava počas spojenia prirodzenej korkovej omrvinky so zmesou v špeciálnych formách sa vyrábaju bloky z ktorých sa neskôr vyrábaju platne rôznych veľkosti a hrubky v rozsahu od 1 do 10mm. Gumovo-korkové platne sa používaju v rôznych pripadoch kde sa použivaju nízke alebo stredne tlačiace pohyby. V závislosti od požiadaviek, zmesi sa modifikuju tak, že ziskavame výrobky z optimálnymi technickými a odolnými parametrami pre konkretne použitie.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Podľa určenia môžu mať nasledovne parametre:

•   Hustota: 450-1250 kg/m3 •   Tvrdosť: 30-90 Shore’a •   Kompresia: 8-60% (pri 400psi)
•   Odolnosť k roztiahnutiu: 0,5-3,5 Mpa •   Pracovná teplota: -60-175°C •   Tolerancia: +/-1%

Stále v ponuke máme gumovo-korkové listi rozmerom 1000x1000mm hrubé od 1 do 5mm, od veľkého portugalskeho výrobcu «Amorim Cork Composite». Počas mnohých rokov sa úspešne používa v mnohých variaciach.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti