DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY. OBJEDNAJTE SI TERAZ!

Mena:

Korkové terasy pre námorný priemysel (SeaCork) korkové palubovky lodí

Korková podložka z prírodného korku? Ideálna voľba pre milovníkov jachtingu a korková podlaha!

Vo svete plachtenia, kde záleží na každom detaile, je výber správneho materiálu paluby, ako je korková podložka ekologický materiál, rozhodujúci. Náš prírodný korek, určený na výrobu palúb pre lode a jachty, kombinuje tradíciu s modernosťou. Vyberajúc náš produkt – korková podlaha, povrch lode sa stáva spoľahlivým., eleganciu a trvácnosť. Korková podložka a protišmyková podložka sú produkty, ktoré ocenia skúsení námorníci aj začiatočníci milujúci morské dobrodružstvá a ekologické materiály. Vyberte si prírodný korok – ekologický materiál s mnohými výhodami!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Trvácnosť a bezpečnosť v akýchkoľvek podmienkach s korková podložka a protišmyková podložka

Vďaka svojej vysoké odolnosti a trvácnosti v morských podmienkach je korková podlaha z prírodného korku skvelou voľbou pre paluby jacht a lodí. Korková podložka a korkový ekologický materiál udržuje stálu a pohodlnú teplotu či už v horúčave alebo mraze. Prírodný korek je nielen esteticky príjemný, ale predovšetkým zaručuje bezpečnosť. Vďaka svojim protišmykovým vlastnostiam korková podložka zabezpečuje stabilitu v akýchkoľvek podmienkach. Navyše, protišmyková podložka je ľahko čistiteľný a udržiavateľný, čo znamená, že vaša loď alebo jachta bude vždy vyzerat dokonale.

Protišmyková podložka a korková podlaha: pohodlný nákup a inštalácia

Protišmyková podložka, teda ekologický materiál, pre jachty a lode, sa predáva vo forme praktických roliek. Predaj sa uskutočňuje na celé m², čo znamená pre korková podložka, že si môžete objednať presne toľko, koľko potrebujete. Pre vaše pohodlie, pre hrúbku 8 mm má najdlhšia rolka dĺžku 8 m a pre 5 mm – 13 m. Napríklad, ak sa rozhodnete pre nákup 15 m² rolky s hrúbkou 8 mm, dostanete dve rolky dĺžky 8 m a 7 m. Vzhľadom na protišmyková podložka vám môžeme dodať presne taký produkt, ktorý potrebujete. Získajte tento ekologický materiál!

Chcete, aby vaša korková podlaha a protišmyková podložka v palube vyznačovala unikátnym vzorom?

Aby ste dosiahli charakteristické pruhy a vzory na korke (ekologický materiál), stačí korková podlaha podrobiť spracovaniu prostredníctvom rezania a frézovania. Potom takto vytvorené škáry a vybrania môžete vyplniť špeciálnou hmotou BOSTIK Simson MSR Deck Caulk Advance alebo Sikaflex 291, aby ste svojej korková podlaha a protišmyková podložka na palube dodali jedinečný charakter.
BEZPEČNÉ PLATBY
DOPRAVA VŽDY ZADARMO
Najvyššia kvalita
Záruka spokojnosti