Platby

U nás môžete uskutočniť platbu v nasledových formách:

• Prevod na bankovský účet (IBAN),
• Platba bankovskou kartou VISA, Mastercard alebo Maestro,
• Pladba pomocou systému PayPal,
• Účet-faktúra na prepočitanie po dodávke tovaru (len pre štátne a verejne zariadenia).


Platba bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo PayPal znamená, že realizácia tovaru sa začne po ziskani platby. Pre uskutočnenie tradičného prevodu, získate elektronicke podtvrdenie objednávky účtu IBAN, kod SWIFT a všetky nevyhnutné údaje pre uskutočnenie peňažnej operácie.

Pri platbe kreditnou kartou alebo pomocou PayPal budete prepojený na stránku QuickPay alebo PayPal ktoré zabezpečia najbezpečnejšiu úroveň bezpečnosti operácii. U nás môžete platiť nasledujucimy kreditnými kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic a Maestro. Vysoká bezpečnosť kartových operácii je zabezpečovaná kvôli použitiu bezpečnostného systému operácii 3D Secure (Verified by VISA и Mastercard SecureCode) a SSL 128 bitov (Thawte SSL certifikát). Systém zabezpečuje vysokú bezpečnosť aj preto, že čisla platobných kariet nie su v internetovom obchode a nikde sa neregistruju. Zákaznici získavaju záruku, že čislo ich karty vie len on a banka.

Platba prevodom po získani tovaru a účtu-faktúry VAT, je určená len pre zákaznikov štátneho sektora, ktorý maju k dispozicii rozpočet, čiže organy riadenia, vzdelávacie zariadenia, zdravotnicke zariadenia, zariadenia kultúry a podobne. Pri objednávke cez kôš prosime vybrať formu platby prevod na bankový účet a uviesť v poznámkach prosbu o prevode s odloženym terminom platby a dátum možnej platby prostrednictvom účtu-faktury.